PostHeaderIcon Żłobek Publiczny w Bielawie

PostHeaderIcon Informacja

Żłobek Publiczny w Bielawie

INFORMUJĘ RODZICÓW, ŻE DNIA 08.05.2019 r. NA TABLICY OGŁOSZEŃ W NASZYM ŻŁOBKU ZOSTAŁY PODANE DO WIADOMOŚCI RODZICÓW WYNIKI REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2019/2020.

 

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM DO DNIA 22.05.2019 r. RODZICE/RAWNI OPIEKUNOWIE DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020 MAJĄ OBOWIĄZEK OSOBIŚCIE POTWIERDZIĆ WOLĘ KORZYSTANIA Z USŁUG ŻŁOBKA U DYREKTORA PLACÓWKI .

 

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJĘ RODZICÓW, ŻE ZEBRANIA ORGANIZACYJNE (DOTYCZĄ DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH) ODBĘDĄ SIĘ W NASZYM ŻŁOBKU

DNIA 10.06.2019 r. O GODZ.15. 45

 

Serdecznie zapraszamy !

 

PostHeaderIcon Wyspa Skarbow

Żłobek Publiczny w Bielawie

01.04.2019 r. do naszego żłobka w odwiedziny przypłynął statek z Piratami. Tak i to wcale nie jest prima aprilis :). A tak naprawdę to aktorzy Teatru „Blaszany Bębenek” przedstawili nam opowieść o „Piratach i wyspie skarbów”. Jest o spektakl opowiadający o losach piratów poszukujących ukrytego legendarnego skarbu. Jest też wśród piratów młody chłopiec Jim, który także chciał znaleźć skarb. Było trochę groźnie, ale bardziej chyba było wesoło :). Piraci śpiewali i zapraszali nas do wspólnej zabawy. Do zabawy z piratami dołączyli jednak tylko bardziej odważniejsi z nas:). Z Blaszanym Bębenkiem zawsze dobrze się bawimy :):):)

 

PostHeaderIcon Ogłoszenie o prelekcji

Żłobek Publiczny w Bielawie