PostHeaderIcon Żłobek Publiczny w Bielawie

PostHeaderIcon Teatr Humoru

Żłobek Publiczny w Bielawie

Teatr „Humoru” to para aktorska, która raz po raz otwiera naszym maluszkom otaczający świat w sposób bardzo profesjonalny. Piękne dekoracje i zaplanowana w najmniejszych szczegółach gra aktorska pozwoliły na wspaniały odbiór spektaklu przez małych żłobkowiczów. Przygody małego pingwinka Pik-Poka wywoływały na buziach naszych maluszków różne emocje, co widać na zdjęciach. Sztuką jest zadowolić taką wymagającą widownię, a teatr „Humoru”robi to doskonale. Dziękujemy i do zobaczenia ponownie :):):)

Więcej>>

 

PostHeaderIcon Dzień Dziecka

Żłobek Publiczny w Bielawie

Dzień Dziecka to czas wesołych zabaw. Prawdę mówiąc to u nas Dzień Dziecka trwa tak właściwie cały rok, bo zawsze wesoło się bawimy, ale tym razem wymyśliliśmy Kolorową Dyskotekę przy dźwiękach wesołej muzyki. A że pogoda nam dopisała to pobiegliśmy na nasz piękny zielony ogród i tutaj goniliśmy bańki mydlane i bawiliśmy się chustą animacyjną. Było miło i wesoło. Fajnie jest chodzić do żłobka :):):)

Więcej>>

 

PostHeaderIcon Wizyta Cyrku ADONIS

Żłobek Publiczny w Bielawie

Także i w tym roku Cyrk „Adonis'” z Czech odwiedził nas i zaprezentował nowy program. Ciekawe sztuczki i kolorowe stroje zawsze przyciągają uwagę naszych małych żłobkowiczów. Dzieci z uwagą godną badacza śledziły każdy ruch magika i jego miłej towarzyszki, same także brały udział w magicznym czarowaniu. Atrakcje były przeróżne i można było nawet pogłaskać puchatego króliczka. „Adonis” obiecał, że za rok także nas odwiedzi. Zatem do zobaczenia za rok …..:)

Galeria zdjęć >>