PostHeaderIcon Żłobek Publiczny w Bielawie

PostHeaderIcon Życzenia Świąteczne

Żłobek Publiczny w Bielawie

 

PostHeaderIcon INFORMACJE DOTYCZĄCE OPŁATY ZA ŻŁOBEK !

Żłobek Publiczny w Bielawie

Bielawa, dnia 25.03.2020 r.

Drodzy Rodzice w związku z sytuacją powodującą brak możliwości korzystania z usług Żłobka Publicznego w Bielawie, bielawski samorząd podjął działania mające na celu zmiany w opłatach za żłobek w okresie zamknięcia naszej placówki. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w artykule opublikowanym przez Urząd Miasta w Bielawie -poniżej link do artykułu

 

https://um.bielawa.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci


 

Jednocześnie informuję, że za miesiąc marzec 2020 r. naliczona zostanie tylko opłata za wyżywienie za dni obecności dziecka w żłobku.

Iwona Łęgosz

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.

 

PostHeaderIcon Informacja

Żłobek Publiczny w Bielawie

UWAGA !!!

 

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie informuje, że zmienia się sposób składania wniosków

w rekrutacji do Żłobka Publicznego w Bielawie na rok szkolny 2020/2021.Z powodu stanu epidemii koronawirusa w Polsce i w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne Rekrutacja do Żłobka Publicznego w Bielawie odbywała się będzie wyłącznie drogą elektroniczną w oparciu o kryteria określone w Regulaminie Rekrutacji dostępnym na naszej stronie w zakładce REKRUTACJA.

Wypełnioną i podpisaną Kartę Zgłoszenia Dziecka do żłobka wraz z załącznikami (jej czytelny skan lub zdjęcie) należy przesłać na adres e-mail żłobka : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku braku możliwości otrzymania z zakładu pracy potwierdzenia o zatrudnieniu proszę w mailu napisać oświadczenie o późniejszym dostarczeniu zaświadczenia z zakładu pracy.

 

Uwaga !!! Dokumenty niepodpisane,  nieczytelne i niekompletne nie bedą brane pod uwagę

w procesie rekrutacji.

 

Potwierdzenie zgłoszenia otrzymacie Państwo także drogą mailową.

W razie problemów związanych z przebiegiem rekrutacji proszę o kontakt :

-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- telefoniczny 746452226 w  dniach od poniedziału do piatku, w godz. od 8.00 do 14.30.Iwona Łęgosz

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.