PostHeaderIcon Żłobek Publiczny w Bielawie

PostHeaderIcon Informacja

Żłobek Publiczny w Bielawie

UWAGA !!!

 

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie informuje, że zmienia się sposób składania wniosków

w rekrutacji do Żłobka Publicznego w Bielawie na rok szkolny 2020/2021.Z powodu stanu epidemii koronawirusa w Polsce i w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne Rekrutacja do Żłobka Publicznego w Bielawie odbywała się będzie wyłącznie drogą elektroniczną w oparciu o kryteria określone w Regulaminie Rekrutacji dostępnym na naszej stronie w zakładce REKRUTACJA.

Wypełnioną i podpisaną Kartę Zgłoszenia Dziecka do żłobka wraz z załącznikami (jej czytelny skan lub zdjęcie) należy przesłać na adres e-mail żłobka : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku braku możliwości otrzymania z zakładu pracy potwierdzenia o zatrudnieniu proszę w mailu napisać oświadczenie o późniejszym dostarczeniu zaświadczenia z zakładu pracy.

 

Uwaga !!! Dokumenty niepodpisane,  nieczytelne i niekompletne nie bedą brane pod uwagę

w procesie rekrutacji.

 

Potwierdzenie zgłoszenia otrzymacie Państwo także drogą mailową.

W razie problemów związanych z przebiegiem rekrutacji proszę o kontakt :

-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- telefoniczny 746452226 w  dniach od poniedziału do piatku, w godz. od 8.00 do 14.30.Iwona Łęgosz

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.

 

PostHeaderIcon Informacja

Żłobek Publiczny w Bielawie

11.03.2020


Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie informuje :Z powodu rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa została podjęta decyzja o zawieszeniu zajęć w szkołach, przedszkolach, żłobkach i na uczelniach w dniach od 12 marca do 25 marca 2020 r. Pierwsze dwa dni (czwartek i piątek, 12-13 marca) to okres przejściowy. W okresie przejściowym żłobek będzie czynny dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki.

Od poniedziałku, 16 marca do 25 marca żłobek będzie nieczynny.Ponadto informuję, że w tym przypadku (nieprzewidziane zamknięcie żłobka) rodzicom dzieci w wieku do lat 8, przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej ZUS.Iwona Łęgosz- Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.


 

PostHeaderIcon Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

Żłobek Publiczny w Bielawie

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego