PostHeaderIcon Żłobek Publiczny w Bielawie

PostHeaderIcon Informacja

Żłobek Publiczny w Bielawie

11.03.2020


Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie informuje :Z powodu rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa została podjęta decyzja o zawieszeniu zajęć w szkołach, przedszkolach, żłobkach i na uczelniach w dniach od 12 marca do 25 marca 2020 r. Pierwsze dwa dni (czwartek i piątek, 12-13 marca) to okres przejściowy. W okresie przejściowym żłobek będzie czynny dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki.

Od poniedziałku, 16 marca do 25 marca żłobek będzie nieczynny.Ponadto informuję, że w tym przypadku (nieprzewidziane zamknięcie żłobka) rodzicom dzieci w wieku do lat 8, przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej ZUS.Iwona Łęgosz- Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.


 

PostHeaderIcon Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

Żłobek Publiczny w Bielawie

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

 

PostHeaderIcon Zmiana opłat

Żłobek Publiczny w Bielawie

 

UWAGA RODZICE

ZMIANA W OPŁACIE ZA ŻŁOBEK !

 

 

W związku z Uchwałą Nr XX/192/2020 Rady Miejskiej Bielawy z dnia 29 stycznia 2020 r. (treść Uchwały zamieszczona poniżej) informuję Państwa, że od dnia 01.03.2020 r. nastąpi zmiana w naliczaniu opłaty za pobyt dziecka w żłobku.

Opłata stała w wysokości 390 zł ( 15% aktualnie obowiązujacego minimalnego wynagrodzenia za pracę) naliczana będzie za każdy miesiąc bez względu na czas pobytu oraz liczbę dni pobytu dziecka w żłobku w danym miesiącu.

Zniżka w opłacie stałej będzie przysługiwała rodzeństwu uczęszczającemu do żłobka oraz Rodzicom posiadającym Kartę Dużej Rodziny .

Stawka żywieniowa nie ulega zmianie i będzie nadal odliczana za dni nieobecności dziecka (proszę nadal używać kart do czytnika w celu rejestracji obecności dziecka w żłobku).

Jednocześnie informuję, że zgodnie z § 5 ust. 2 Umowy w sprawie korzystania z usług Żłobka Publicznego prowadzonego przez Gminę Bielawa otrzymacie Państwo Aneksy do aktualnie obowiązujących Umów.

 

Uchwała

 

Iwona Łęgosz

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.

 

 

 

BIELAWA, DNIA 24.02.2020