PostHeaderIcon Żłobek Publiczny w Bielawie

PostHeaderIcon Dzień Dziecka

Żłobek Publiczny w Bielawie

Dzień Dziecka to czas wesołych zabaw. Prawdę mówiąc to u nas Dzień Dziecka trwa tak właściwie cały rok, bo zawsze wesoło się bawimy, ale tym razem wymyśliliśmy Kolorową Dyskotekę przy dźwiękach wesołej muzyki. A że pogoda nam dopisała to pobiegliśmy na nasz piękny zielony ogród i tutaj goniliśmy bańki mydlane i bawiliśmy się chustą animacyjną. Było miło i wesoło. Fajnie jest chodzić do żłobka :):):)

Więcej>>

 

PostHeaderIcon Wizyta Cyrku ADONIS

Żłobek Publiczny w Bielawie

Także i w tym roku Cyrk „Adonis'” z Czech odwiedził nas i zaprezentował nowy program. Ciekawe sztuczki i kolorowe stroje zawsze przyciągają uwagę naszych małych żłobkowiczów. Dzieci z uwagą godną badacza śledziły każdy ruch magika i jego miłej towarzyszki, same także brały udział w magicznym czarowaniu. Atrakcje były przeróżne i można było nawet pogłaskać puchatego króliczka. „Adonis” obiecał, że za rok także nas odwiedzi. Zatem do zobaczenia za rok …..:)

Galeria zdjęć >>

 

PostHeaderIcon Informacja

Żłobek Publiczny w Bielawie

INFORMUJĘ RODZICÓW, ŻE DNIA 08.05.2019 r. NA TABLICY OGŁOSZEŃ W NASZYM ŻŁOBKU ZOSTAŁY PODANE DO WIADOMOŚCI RODZICÓW WYNIKI REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2019/2020.

 

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM DO DNIA 22.05.2019 r. RODZICE/RAWNI OPIEKUNOWIE DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020 MAJĄ OBOWIĄZEK OSOBIŚCIE POTWIERDZIĆ WOLĘ KORZYSTANIA Z USŁUG ŻŁOBKA U DYREKTORA PLACÓWKI .

 

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJĘ RODZICÓW, ŻE ZEBRANIA ORGANIZACYJNE (DOTYCZĄ DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH) ODBĘDĄ SIĘ W NASZYM ŻŁOBKU

DNIA 10.06.2019 r. O GODZ.15. 45

 

Serdecznie zapraszamy !