PostHeaderIcon Żłobek Publiczny w Bielawie

PostHeaderIcon Zmiana opłat

Żłobek Publiczny w Bielawie

 

UWAGA RODZICE

ZMIANA W OPŁACIE ZA ŻŁOBEK !

 

 

W związku z Uchwałą Nr XX/192/2020 Rady Miejskiej Bielawy z dnia 29 stycznia 2020 r. (treść Uchwały zamieszczona poniżej) informuję Państwa, że od dnia 01.03.2020 r. nastąpi zmiana w naliczaniu opłaty za pobyt dziecka w żłobku.

Opłata stała w wysokości 390 zł ( 15% aktualnie obowiązujacego minimalnego wynagrodzenia za pracę) naliczana będzie za każdy miesiąc bez względu na czas pobytu oraz liczbę dni pobytu dziecka w żłobku w danym miesiącu.

Zniżka w opłacie stałej będzie przysługiwała rodzeństwu uczęszczającemu do żłobka oraz Rodzicom posiadającym Kartę Dużej Rodziny .

Stawka żywieniowa nie ulega zmianie i będzie nadal odliczana za dni nieobecności dziecka (proszę nadal używać kart do czytnika w celu rejestracji obecności dziecka w żłobku).

Jednocześnie informuję, że zgodnie z § 5 ust. 2 Umowy w sprawie korzystania z usług Żłobka Publicznego prowadzonego przez Gminę Bielawa otrzymacie Państwo Aneksy do aktualnie obowiązujących Umów.

 

Uchwała

 

Iwona Łęgosz

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.

 

 

 

BIELAWA, DNIA 24.02.2020

 

PostHeaderIcon Rekrutacja Dzieci do Żłobka na rok 20/21

Żłobek Publiczny w Bielawie

Bielawa, dnia 21.02.2020 r.

 

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie informuje
o rekrutacji Dzieci do Żłobka na rok szkolny 2020/2021.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji
zamieszczone są w Regulaminie Rekrutacji.Dokumentami związanymi są :

 

Załączniki do Regulaminu Rekrutacji :

 

 

 

Iwona Łęgosz

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.

 

PostHeaderIcon Bal karnawałowy

Żłobek Publiczny w Bielawie

W naszym żłobku 13 stycznia odbył się bal karnawałowy. Na zabawę przybyły Księżniczki, Strażacy, Policjanci, Pszczółki, Biedroneczki i wiele róznych Superbohaterów. Jak co roku bal karnawałowy poprowadziła Pani Lila, która zachęcała świetną muzyką do wspólnej zabawy. Zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, dzięki czemu w tym dniu wszystkim wszyscy dobrze się bawili:) Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych strojów:)

Więcej>>