PostHeaderIcon Festyn Rodzinny 2017

Żłobek Publiczny w Bielawie

09.06.2016r. w godzinach popołudniowych do naszego żłobka przybyli Rodzice wraz z Dziećmi na Festyn Rodzinny. Odwiedził nas także bardzo ważny gość Wiceburmistrz Bielawy Pani Małgorzata Greiner, która wraz z Panią Dyrektor przywitała zebranych rodziców.

Dla uczestników festynu Personel żłobka przygotował wiele atrakcji. Można było się pięknie uczesać w kąciku fryzjerskim, zabawić w artystę w kąciku plastycznym, wylosować niespodziankę w naszej loteryjce, poszaleć na zamku dmuchanym, wyczarować wielkie bańki mydlane, posilić kiełbaską z grilla i pysznym ciastem, które upiekły nasze kochane Mamy i Babcie, za co serdecznie dziękujemy.

Niezawodny Pan Rafał malował na twarzach Dzieci piękne wzory, a na odważnych Rodziców czekały zabawne konkursy. Każdy i mały i duży uczestnik festynu mógł wesoło potańczyć z Panią Lilą przy skocznej muzyce. Nad bezpieczeństwem wszystkich dbały służby medyczne „An-Medical” Mariusz Malinowski. Pan Olek ratownik medyczny pokazał zebranym, że każdy może nieść pomoc. Uczył jak w razie potrzeby wykonać masaż serca-resuscytację. Odwiedziła nas także Pani Renata Kamińska -Trener Dogoterapii ze ślicznym psem rasy Hasky- Kiarą. Dzieci lubią pieski i z przyjemnością głaskały czworonożnego gościa. Na koniec wspólnej zabawy Rodzice wzięli udział w losowaniu nagród głównych ufundowanych przez licznych sponsorów, którym za wkład w organizację festynu serdecznie dziękujemy.

Wszystkim uczestnikom festynu Dyrektor oraz Personel żłobka wesołymi uśmiechami uwiecznionymi na ostatnim zdjęciu dziękują za wspólną zabawę :) :) :)