PostHeaderIcon Wyniki konkursu „Bajkowo-Zimowo”

Żłobek Publiczny w Bielawie

03.03.2017 r. w naszym żłobku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bajkowo-Zimowo”, który przygotowała Pani Joanna Filozof z grupy „Wesołe Skrzaty”. Do udziału w konkursie Pani Asia zaprosiła dzieci wraz z rodzicami z naszego żłobka. Zgłoszono 15 prac wykonanych różną techniką. Wszystkie prace były bardzo oryginalne, pomysłowe i mimo zimowego tematu kolorowe.

Komisja w składzie: Małgorzata Greiner – Zastępca Burmistrza Miasta Bielawa, Ewa Kowalik – Dyrektor Miejskiego Zarządu Placówek Oświaty w Bielawie, Joanna Filozof - Opiekunka dziecięca Żłobek Publiczny w Bielawie i Karolina Witczak - Opiekunka dziecięca Żłobek Publiczny w Bielawie, miała bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców konkursu. Jednak po burzliwych obradach pierwsze miejsce przyznano Jagodzie z grupy Pszczółek, drugie miejsce Bartusiowi z „Wesołych Skrzatów, a trzecie Julii z „Tygrysków Urwisków”.

Ponieważ niektóre z prac szczególnie urzekły Komisję postanowiła ona przyznać aż 5 wyróżnień. Aby docenić zaangażowanie wszystkich uczestników zabawy plastycznej pozostali artyści otrzymali nagrody za udział w konkursie. Pani Wiceburmistrz Małgorzata Greiner pamiętała o wszystkich dzieciach uczęszczających do żłobka przekazując na ręce Pani Dyrektor Iwony Łęgosz słodkości, za co bardzo dziękujemy.

Dyrektor żłobka serdecznie dziękuje rodzicom za udział w konkursie i zaprasza do udziału w podobnych inicjatywach.